Świadczymy usługi w zakresie gięcia blach, drutu, profili oraz rur, wykonanych z takich materiałów jak: stal nierdzewna, stal czarna, stal wysokogatunkowa, aluminium, miedź.

Dysponujemy odpowiednimi narzędziami i w pełni zautomatyzowanym zapleczem technicznym, co umożliwia nam realizację projektów o różnym stopniu skomplikowania. Oferujemy usługowe gięcie i kształtowanie pojedynczych rur, jak również konstrukcji z nich wykonanych według oczekiwań i rysunków technicznych klienta. Każdy wykonany raz produkt jest zapisany i skalibrowany w pamięci urządzenia produkcyjnego, co znacząco przyspiesza proces wyprodukowania jego kolejnych partii.

Pracujemy w oparciu o materiał własny oraz powierzony. Zapewniamy również odpowiednie przygotowanie i wykończenie danego wyrobu poprzez jego cięcie, fazowanie i gratowanie

    

                                           

Fazowanie gratowanie rur stalowych wewnątrz i zewnątrz

Precyzyjne cięcie rur stalowych 

        

          

Zapewniamy wysoką jakość wykonania spawanych konstrukcji stalowych i aluminiowych. Fachowe doradztwo pozwala na wykonanie usługi zgodnie z otrzymaną od Klienta lub opracowaną przez nas dokumentacją techniczną. Wysoko wykwalifikowana i stale kształcona kadra zapewnia utrzymanie jakości oraz szczególny nadzór procesu spawania. 

Oferujemy także usługi dodatkowe, w tym cięcie laserem, cynkowanie, malowanie proszkowe, zgrzewanie punktowe, śrutowanie. Na życzenie Klienta istnieje możliwość zabezpieczenia konstrukcji farbą podkładową oraz farbą nawierzchniową.

Świadczymy również kompleksową obsługę danego projektu, od zakupu materiału, przez konsultację, doradztwo techniczne, realizację usługi, pakowanie, transport. Szeroka gama usług pozwala na wykonanie całej konstrukcji lub pojedynczych elementów z zachowaniem wysokich standardów jakościowych. Oprócz obsługi klientów indywidualnych, świadczymy usługi również dla firm. Swoją działalność prowadzimy na rynku krajowym i zagranicznym. Jesteśmy odpowiedzialną firmą z polskim kapitałem, gwarantujemy sprawną i profesjonalną obsługę. 

Wykonujemy zlecenia z zakresu produkcji elementów dla różnych branż, między innymi branży motoryzacyjnej, elektronicznej, elektromechanicznej, budowlanej, rolniczej, meblarskiej, dekoracyjnej. Nasze portfolio produktowe obejmuje części na rynek automotive (układy hamulcowe, paliwowe, wydechowe, zawieszenia), kotwy, haczyki, odbojniki, spirale, wężownice i wiele innych. 

            

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Szczegółowe informacje mogą Państwo uzyskać wysyłając zapytanie na adres uslugi.techniczne@piterparts.pl lub telefonicznie +48 797 027 012. Cenę dostosowujemy indywidualnie do każdego zlecenia.

    

        

          

PRZYKŁADOWE REALIZACJE