Jesteśmy producentem elementów metalowych (aluminiowych, tytanowych, stalowych, mosiężnych) dla branży automotive. Wszystkie produkty opracowywane są przez wykwalifikowany zespół projektowy przy zastosowaniu oprogramowania komputerowego CAD. W procesie produkcji stosujemy wyłącznie materiały wysokiej jakości. Nasz park maszynowy składa się z nowoczesnych obrabiarek CNC Okuma i Mazak, które gwarantują idealną dokładność i powtarzalność produkowanych detali. Jakość naszych produktów jest zgodna z normą ISO 9001 oraz najnowszą normą dotyczącą globalnego rynku motoryzacyjnego IATF 16949:2016.

PiterParts Automotive to również dystrybutor części i akcesoriów do aut osobowych i ciężarowych sprawdzonych i renomowanych producentów. Współpracujemy z dostawcami z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Włoch, Japonii, jednocześnie promujemy innych polskich producentów części samochodowych. Oferujemy części zamienne do różnych układów samochodowych, w tym do układu hamulcowego, wydechowego, zapłonowego i zawieszenia. Asortyment naszej marki stanowią także specjalistyczne narzędzia warsztatowe oraz chemia samochodowa.

Priorytetem Piterparts Automotive jest nie tylko zadowolenie Klientów z otrzymanych produktów, ale również sposób realizacji zamówienia. Nasz dział techniczny udzieli fachowej pomocy w doborze odpowiednich części samochodowych, a pracownicy Działu Obsługi Klienta zadbają o profesjonalną, sprawną i bezproblemową realizację przyjętych zleceń. Dla nas nie ma zamówień i Klientów mniej ważnych.

Jesteśmy partnerem biznesowym z bogatym know-how oraz wieloletnim doświadczeniem zaczerpniętym z wielu różnych branż. Od początku działalności jesteśmy zorientowani na budowanie solidnych i dobrych relacji konsumenckich oraz biznesowych. Stawiamy na ludzi, ponieważ to oni budują nasz potencjał.