Emulator kątowy drugiej sondy lambda PPEM04 5905279120174

Emulator Kątowy Drugiej Sondy Lambda - Płynna regulacja kąta 2mm


(0 Opinii)

25,00 zł

KĄTOWY EMULATOR KĄTOWY DRUGIEJ SONDY LAMBDA z płynną regulacją kąta to jedyny produkt tego typu na rynku, który eliminuje błąd silnika typu „CHECK ENGINE”. Produkt zabezpieczony są przed korozją grubą warstwą powłoki cynkowej. Wersja z otworem 2mm

Ilość


KĄTOWY OCYNKOWANY EMULATOR DRUGIEJ SONDY LAMBDA OTWÓR PRZELOTOWY 2MM

Emulator kątowy drugiej sondy lambda z otworem 2mm dedykowany do bardziej wymagających układów wydechowych (zbyt bogate mieszanki). Oddziela częściowo w sposób mechaniczny sondę lambda od spalin, dzięki czemu reguluje odczyt ich analizy i kontroluje pośrednio pożądany wynik końcowy. Na podstawie odczytów emulowanej sondy sterownik silnika otrzymuje prawidłowy sygnał, według którego oblicza zmodyfikowaną dawkę paliwa do cylindrów. Kod produktu: PPEM04.

Emulator kątowy drugiej sondy lambda sprawdza się w układach wydechowych, w których nie ma wystarczająco dużo miejsca na montaż emulatora uniwersalnego lub prostego.

Płynna regulacja kątowa posiada wiele korzyści funkcjonalnych, dopasowana pod kątem indywidualnych parametrów montażowych umożliwia dowolne ustawienie wyjścia na drugą sondę lambda.

Kątowy_emulator_sondy_lambda_PPEM03_590

W przypadku usunięcia katalizatora, jego uszkodzenia lub zastąpienia go strumienicą często silnik przechodzi w awaryjny tryb pracy, co charakteryzuje się dużym spadkiem mocy, a na desce wyświetla się błąd „CHECK ENGINE”. Do zniwelowania błędu „CHECK ENGINE”niezbędne jest zainstalowanie emulatora kątowego drugiej sondy lambda.

Katalizator jest w stanie skutecznie ograniczyć moc silnika o 2-3%, a przy obrotach dla mocy maksymalnej może być to nawet 5%. Jego usunięcie oraz montaż emulatora kątowego drugiej sondy lambda jest najtańszym sposobem na podniesienie mocy.

Kątowy emulator sondy lambda PPEM03 5905279120037

 

EMULATOR KĄTOWY DRUGIEJ SONDY LAMBDA przeznaczony jest również do samochodów z instalacją LPG. W tych samochodach w wyniku wykrycia zbyt bogatej mieszanki, zapala się kontrolka „ CHECK ENGINE”. Montaż emulatora nie jest skomplikowany. Po wykręceniu sondy lambda, wkręcamy w jej miejsce emulator kątowy drugiej sondy lambda, do którego montujemy sondę.

 

Kątowy emulator sondy lambda PPEM03 5905279120037

Stosowana technologia przy produkcji emulatorów zapewnia wysoką jakość oraz powtarzalność detali. Zabezpieczenie przed korozją stanowi powłoka cynkowa o grubości nie mniejszej niż 8 µm nałożona galwanicznie. Wykonanie z materiału  wysokiej jakości na nowoczesnych obrabiarkach CNC Okuma zapewnia idealną dokładność i powtarzalność, której nie można osiągnąć przy pomocy tokarek manualnych. Szlifowana powierzchnia czołowa gwarantuje brak problemów z doszczelnieniem.

Producent:
PPEM04
1945

Specyficzne kody

Opinie

Na temat tego produktu nie dodano jeszcze opinii