Emulator sondy lambda PPEM14 5905279120686

Emulator sondy lambda krótki stalowy


(0 Opinii)

5,49 zł
9,50 zł
Zniżka 4,01 zł

otwór przelotowy 2mm

Ilość
Obecnie brak na stanie


STALOWY EMULATOR DRUGIEJ SONDY LAMBDA wersja krótka z otworem 2mm

        

        

EMULATOR DRUGIEJ SONDY LAMBDA eliminuje błąd silnika typu CHECK ENGINE. Wykorzystywany jest w samochodach o normach emisji spalin EURO 3 i EURO 4, gdzie za katalizatorem występuje druga sonda lambda, która pełni funkcję diagnostyczną. Ocynkowany emulator drugiej sondy lambda, wykonany ze stali wysokogatunkowej, dedykowany jest do drugich sond lambda o gwincie metrycznym M18x1,5. Posiada otwór przelotowy o średnicy 2mm, polecany do bardziej "wymagających" układów wydechowych (zbyt bogate mieszanki spalin), w których nie ma wystarczająco dużo miejsca na montaż emulatora prostego lub uniwersalnego. Kod produktu: PPEM14.

   

W przypadku usunięcia katalizatora, jego uszkodzenia lub zastąpienia go strumienicą często silnik przechodzi w awaryjny tryb pracy, co charakteryzuje się dużym spadkiem mocy, a na desce wyświetla się błąd. Do zniwelowania błędu CHECK ENGINE niezbędne jest zainstalowanie emulatora sondy lambda.

    

Katalizator jest w stanie skutecznie ograniczyć moc silnika o 2-3%, a przy obrotach dla mocy maksymalnej może być to nawet 5%. Jego usunięcie oraz montaż emulatora jest najtańszym sposobem na podniesienie mocy.

     

   

CECHY SZCZEGÓLNE:

   

  • emulatory wykonujemy sami, dzięki czemu możemy zaoferować niską cenę, połączoną z gwarancją doskonałej jakości

  • wykonanie z materiału wysokiej jakości na nowoczesnych obrabiarkach CNC Okuma zapewnia idealną dokładność i powtarzalność, której nie można osiągnąć przy pomocy tokarek manualnych

  • szlifowana powierzchnia czołowa gwarantuje brak problemów z doszczelnieniem

  • kupujesz od producenta

    

    

INFORMACJE DODATKOWE: 

     

EMULATOR DRUGIEJ SONDY LAMBDA przeznaczony jest również do samochodów z instalacją LPG. W tych samochodach w wyniku wykrycia zbyt bogatej mieszanki, zapala się kontrolka „CHECK ENGINE”. Montaż emulatora nie jest skomplikowany. Po wykręceniu sondy lambda, wkręcamy w jej miejsce emulator, do którego montujemy sondę.

   

    

PARAMETRY TECHNICZNE:

     

materiał: stal ocynkowana wysokogatunkowa

długość całkowita [mm]: 35

otwór przelotowy [mm]: 2

klucz: 24

         

         

 Producent: PiterParts, PL

Producent:
PPEM14

Specyficzne kody

Opinie

Na temat tego produktu nie dodano jeszcze opinii