Emulator sondy lambda PPEM14 5905279120686

Emulator sondy lambda krótki stalowy


(0 Opinii)

5,49 zł
9,50 zł
Zniżka 4,01 zł

otwór przelotowy 2mm

Ilość


STALOWY EMULATOR DRUGIEJ SONDY LAMBDA wersja krótka z otworem 2mm

        

        

EMULATOR DRUGIEJ SONDY LAMBDA eliminuje błąd silnika typu CHECK ENGINE. Wykorzystywany jest w samochodach o normach emisji spalin EURO 3 i EURO 4, gdzie za katalizatorem występuje druga sonda lambda, która pełni funkcję diagnostyczną. Ocynkowany emulator drugiej sondy lambda, wykonany ze stali wysokogatunkowej, dedykowany jest do drugich sond lambda o gwincie metrycznym M18x1,5. Posiada otwór przelotowy o średnicy 2mm, polecany do bardziej "wymagających" układów wydechowych (zbyt bogate mieszanki spalin), w których nie ma wystarczająco dużo miejsca na montaż emulatora prostego lub uniwersalnego. Kod produktu: PPEM14.

   

W przypadku usunięcia katalizatora, jego uszkodzenia lub zastąpienia go strumienicą często silnik przechodzi w awaryjny tryb pracy, co charakteryzuje się dużym spadkiem mocy, a na desce wyświetla się błąd. Do zniwelowania błędu CHECK ENGINE niezbędne jest zainstalowanie emulatora sondy lambda.

    

Katalizator jest w stanie skutecznie ograniczyć moc silnika o 2-3%, a przy obrotach dla mocy maksymalnej może być to nawet 5%. Jego usunięcie oraz montaż emulatora jest najtańszym sposobem na podniesienie mocy.

     

   

CECHY SZCZEGÓLNE:

   

  • emulatory wykonujemy sami, dzięki czemu możemy zaoferować niską cenę, połączoną z gwarancją doskonałej jakości

  • wykonanie z materiału wysokiej jakości na nowoczesnych obrabiarkach CNC Okuma zapewnia idealną dokładność i powtarzalność, której nie można osiągnąć przy pomocy tokarek manualnych

  • szlifowana powierzchnia czołowa gwarantuje brak problemów z doszczelnieniem

  • kupujesz od producenta

    

    

INFORMACJE DODATKOWE: 

     

EMULATOR DRUGIEJ SONDY LAMBDA przeznaczony jest również do samochodów z instalacją LPG. W tych samochodach w wyniku wykrycia zbyt bogatej mieszanki, zapala się kontrolka „CHECK ENGINE”. Montaż emulatora nie jest skomplikowany. Po wykręceniu sondy lambda, wkręcamy w jej miejsce emulator, do którego montujemy sondę.

   

    

PARAMETRY TECHNICZNE:

     

materiał: stal ocynkowana wysokogatunkowa

długość całkowita [mm]: 35

otwór przelotowy [mm]: 2

klucz: 24

         

         

 Producent: PiterParts, PL

Producent:
PPEM14
70

Specyficzne kody

Opinie

Na temat tego produktu nie dodano jeszcze opinii