Emulator sondy lambda PPEM14 5905279120686

Emulator sondy lambda krótki stalowy


(0 Opinii)

5,49 zł
9,50 zł
Zniżka 4,01 zł

otwór przelotowy 2mm

Ilość


STALOWY EMULATOR DRUGIEJ SONDY LAMBDA wersja krótka z otworem 2mm


EMULATOR DRUGIEJ SONDY LAMBDA eliminuje błąd silnika typu „CHECK ENGINE”. Emulator wykorzystywany jest w samochodach o normach emisji spalin EURO 3 i EURO 4, gdzie za katalizatorem występuje druga sonda lambda, która pełni funkcję diagnostyczną. Emulator uniwersalny dedykowany jest do drugich sond lambda o gwincie M18x1,5. Kod produktu: PPEM014.

W przypadku usunięcia katalizatora, jego uszkodzenia lub zastąpienia go strumienicą często silnik przechodzi w awaryjny tryb pracy, co charakteryzuje się dużym spadkiem mocy, a na desce wyświetla się błąd 

Katalizator jest w stanie skutecznie ograniczyć moc silnika  o 2-3%, a przy obrotach dla mocy maksymalnej może być to nawet 5%. Jego usunięcie oraz montaż emulatora jest najtańszym sposobem na podniesienie mocy.

emulator_stalowy_ocynkowany_krotki_d2_PP

PARAMETRY TECHNICZNE:

materiał: stal ocynkowana wysokogatunkowa

długość całkowita: 35mm

otwór przelotowy: 2mm

klucz: 24


EMULATOR DRUGIEJ SONDY LAMBDA przeznaczony jest również do samochodów z instalacją LPG.  W tych samochodach w wyniku wykrycia zbyt bogatej mieszanki, zapala się kontrolka „CHECK ENGINE”. Montaż emulatora nie jest skomplikowany. Po wykręceniu sondy lambda, wkręcamy w jej miejsce emulator, do którego montujemy sondę. 

emulator sondy lambda uniwersalny PPEM02 5905279120020


Stosowana technologia przy produkcji emulatorów zapewnia wysoką jakość oraz powtarzalność detali. Zabezpieczenie przed korozją stanowi powłoka cynkowa o grubości nie mniejszej niż 8 µm nałożona galwanicznie. Wykonanie z materiału  wysokiej jakości na nowoczesnych obrabiarkach CNC Okuma zapewnia idealną dokładność i powtarzalność, której nie można osiągnąć przy pomocy tokarek manualnych. Szlifowana powierzchnia czołowa gwarantuje brak problemów z doszczelnieniem.

Producent:
PPEM14
89

Specyficzne kody

Opinie

Na temat tego produktu nie dodano jeszcze opinii