Emulator sondy lambda PPEM07  5905279120051

Emulator Sondy Lambda - Mosiężny krótki 4mm


(0 Opinii)

13,00 zł
14,00 zł
Zniżka 1,00 zł

Wysokiej jakości EMULATOR DRUGIEJ SONDY LAMBDA eliminuje błąd silnika typu „CHECK ENGINE”. Wersja krótka z otworem 4mm. Produkt wykonany z mosiądzu. 

Ilość


MOSIĘŻNY EMULATOR DRUGIEJ SONDY LAMBDwersja krótka z otworem 4mm

Emulator wykorzystywany jest w samochodach o normach emisji spalin EURO 3 i EURO 4, gdzie za katalizatorem występuje druga sonda lambda, która pełni funkcję diagnostyczną. Emulator uniwersalny dedykowany jest do drugich sond lambda o gwincie M18x1,5. Kod produktu: PPEM07.

EMULATOR DRUGIEJ SONDY LAMBDA eliminuje błąd silnika typu „CHECK ENGINE”.


Katalizator jest w stanie skutecznie ograniczyć moc silnika  o 2-3%, a przy obrotach dla mocy maksymalnej może być to nawet 5%. Jego usunięcie oraz montaż emulatora jest najtańszym sposobem na podniesienie mocy.W przypadku usunięcia katalizatora, jego uszkodzenia lub zastąpienia go strumienicą często silnik przechodzi w awaryjny tryb pracy, co charakteryzuje się dużym spadkiem mocy, a na desce wyświetla się błąd EMULATOR DRUGIEJ SONDY LAMBDA przeznaczony jest również do samochodów z instalacją LPG.  W tych samochodach w wyniku wykrycia zbyt bogatej mieszanki, zapala się kontrolka „CHECK ENGINE”. Montaż emulatora nie jest skomplikowany. Po wykręceniu sondy lambda, wkręcamy w jej miejsce emulator, do którego montujemy sondę. 

Stosowana technologia przy produkcji emulatorów zapewnia wysoką jakość oraz powtarzalność detali. Wykonanie z materiału  wysokiej jakości na nowoczesnych obrabiarkach CNC Okuma zapewnia idealną dokładność i powtarzalność, której nie można osiągnąć przy pomocy tokarek manualnych. Szlifowana powierzchnia czołowa gwarantuje brak problemów z doszczelnieniem.

Producent:
PPEM07
1792

Specyficzne kody

Opinie

Na temat tego produktu nie dodano jeszcze opinii