Emulator sondy lambda PPEM07  5905279120051

Emulator Sondy Lambda - Mosiężny krótki 4mm


(0 Opinii)

13,00 zł
14,00 zł
Zniżka 1,00 zł

Wysokiej jakości EMULATOR DRUGIEJ SONDY LAMBDA eliminuje błąd silnika typu „CHECK ENGINE”. Wersja krótka z otworem 4mm. Produkt wykonany z mosiądzu. 

Ilość


MOSIĘŻNY EMULATOR DRUGIEJ SONDY LAMBDA Z OTWOREM 4MM - WERSJA KRÓTKA

     

  

EMULATOR DRUGIEJ SONDY LAMBDA eliminuje błąd silnika typu CHECK ENGINE. Wykorzystywany jest w samochodach o normach emisji spalin EURO 3 i EURO 4, gdzie za katalizatorem występuje druga sonda lambda, która pełni funkcję diagnostyczną. Mosiężny emulator drugiej sondy lambda dedykowany jest do drugich sond lambda o gwincie metrycznym M18x1,5. Posiada otwór przelotowy o średnicy 4 mm, polecany do układów wydechowych, w których nie ma wystarczająco dużo miejsca na montaż emulatora prostego lub uniwersalnego. Kod produktu: PPEM07.

   

W przypadku usunięcia katalizatora, jego uszkodzenia lub zastąpienia go strumienicą często silnik przechodzi w awaryjny tryb pracy, co charakteryzuje się dużym spadkiem mocy, a na desce wyświetla się błąd. Do zniwelowania błędu CHECK ENGINE niezbędne jest zainstalowanie emulatora sondy lambda.

    

Katalizator jest w stanie skutecznie ograniczyć moc silnika o 2-3%, a przy obrotach dla mocy maksymalnej może być to nawet 5%. Jego usunięcie oraz montaż emulatora jest najtańszym sposobem na podniesienie mocy.

   

  

CECHY SZCZEGÓLNE:

    

  • emulatory wykonujemy sami, dzięki czemu możemy zaoferować niską cenę, połączoną z gwarancją doskonałej jakości

  • wykonanie z materiału wysokiej jakości na nowoczesnych obrabiarkach CNC Okuma zapewnia idealną dokładność i powtarzalność, której nie można osiągnąć przy pomocy tokarek manualnych

  • szlifowana powierzchnia czołowa gwarantuje brak problemów z doszczelnieniem

  • kupujesz od producenta

         

         

 Producent: PiterParts, PL

Producent:
PPEM07
1549

Specyficzne kody

Opinie

Na temat tego produktu nie dodano jeszcze opinii