Emulator sondy lambda PPEM06 5905279120044

Emulator sondy lambda - Mosiężny krótki 2mm


(1 Opinii)

13,00 zł
14,00 zł
Zniżka 1,00 zł

Wysokiej jakości EMULATOR DRUGIEJ SONDY LAMBDA eliminuje błąd silnika typu „CHECK ENGINE”. Wersja krótka z otworem 2mm. Produkt wykonany z mosiądzu. 

Ilość


MOSIĘŻNY EMULATOR DRUGIEJ SONDY LAMBDA wersja krótka z otworem 2mm

     

       

Emulator krótki  mosiężny stosowany m. in. w samochodach z grupy VAG - Audi, Seat, Skoda, VW (we wszystkich, w których występuje druga sonda lambda o gwincie M18x1,5).

        

EMULATOR DRUGIEJ SONDY LAMBDA eliminuje błąd silnika typu CHECK ENGINE. Wykorzystywany jest w samochodach o normach emisji spalin EURO 3 i EURO 4, gdzie za katalizatorem występuje druga sonda lambda, która pełni funkcję diagnostyczną. Mosiężny emulator drugiej sondy lambda dedykowany jest do drugich sond lambda o gwincie metrycznym M18x1,5. Posiada otwór przelotowy o średnicy 2mm, polecany do bardziej "wymagających" układów wydechowych (zbyt bogate mieszanki spalin), w których nie ma wystarczająco dużo miejsca na montaż emulatora prostego lub uniwersalnego. Kod produktu: PPEM06.

W przypadku usunięcia katalizatora, jego uszkodzenia lub zastąpienia go strumienicą często silnik przechodzi w awaryjny tryb pracy, co charakteryzuje się dużym spadkiem mocy, a na desce wyświetla się błąd. Do zniwelowania błędu CHECK ENGINE niezbędne jest zainstalowanie emulatora sondy lambda.

      

Katalizator jest w stanie skutecznie ograniczyć moc silnika o 2-3%, a przy obrotach dla mocy maksymalnej może być to nawet 5%. Jego usunięcie oraz montaż emulatora jest najtańszym sposobem na podniesienie mocy.

     

  

CECHY SZCZEGÓLNE:

     

  • emulatory wykonujemy sami, dzięki czemu możemy zaoferować niską cenę, połączoną z gwarancją doskonałej jakości

  • wykonanie z materiału wysokiej jakości na nowoczesnych obrabiarkach CNC Okuma zapewnia idealną dokładność i powtarzalność, której nie można osiągnąć przy pomocy tokarek manualnych

  • szlifowana powierzchnia czołowa gwarantuje brak problemów z doszczelnieniem

  • kupujesz od producenta

      

    

INFORMACJE DODATKOWE:

       

EMULATOR DRUGIEJ SONDY LAMBDA przeznaczony jest również do samochodów z instalacją LPG. W tych samochodach w wyniku wykrycia zbyt bogatej mieszanki, zapala się kontrolka „ CHECK ENGINE”. Montaż emulatora nie jest skomplikowany. Po wykręceniu sondy lambda, wkręcamy w jej miejsce emulator, do którego montujemy sondę.

         

         

 Producent: PiterParts, PL

Producent:
PPEM06
651

Specyficzne kody

Opinie

Emulator sondy lambda

| 2019-07-16

Emulator usunął błąd silnika, przesyłkę dostałem następnego dnia