Emulator sondy lambda PPEM01-R 5905279120662

Emulator sondy lambda - prosty regulowany


(1 Opinii)

14,90 zł
19,87 zł
Zniżka 25%

Stal wysokogatunkowa ocynkowana

Ilość


EMULATOR PROSTY Z REGULOWANYM PRZEPŁYWEM SPALIN

            

                 

Regulowany emulator sondy lambda jest odpowiedzią na częsty dylemat Kupującego dotyczący doboru odpowiedniej średnicy otworu redukującego do danego samochodu. Zastosowanie regulacji w postaci gwintowanego elementu dławiącego daje możliwość precyzyjnego doboru prześwitu otworu doprowadzającego spaliny. Zakres regulacji mieści się między 0mm a 3mm, może być ustawiony w sposób indywidualny dla danego pojazdu, wedle wskazań urządzeń pomiarowych. Dodatkowo w komplecie trzpień i klucz imbusowy 2mm. Kod produktu: PPEM01-R.

            

PARAMETRY TECHNICZNE:

       

materiał: stal ocynkowana wysokogatunkowa

długość całkowita: 50,5mm

otwór przelotowy regulowany: 0-3mm

klucz: 24

          

           

Emulator prosty z regulacją przepływu spalin, podobnie jak pozostałe produkty z tej linii, ma za zadanie częściowo odseparować drugą sondę lambda od pełnego dostępu do gazów spalinowych. Dzięki temu poprawnie działająca sonda odczytuje skład spalin, które przedostają się do niej jedynie przez otwór redukujący.

     

                                                

Stosowana technologia przy produkcji emulatorów zapewnia wysoką jakość oraz powtarzalność detali. Zabezpieczenie przed korozją stanowi powłoka cynkowa o grubości nie mniejszej niż 8 µm nałożona galwanicznie. Wykonanie z materiału  wysokiej jakości na nowoczesnych obrabiarkach CNC Okuma zapewnia idealną dokładność i powtarzalność, której nie można osiągnąć przy pomocy tokarek manualnych. Szlifowana powierzchnia czołowa gwarantuje brak problemów z doszczelnieniem.

             

Produkt ze względu na swoje innowacyjne rozwiązanie został objęty OCHRONĄ PATENTOWĄ.

         

         

 Producent: PiterParts, PL

Producent:
PPEM01-R
755

Specyficzne kody

Opinie

Emulator sondy lambda

| 2019-08-02

Polecam, warty swojej ceny