Emulator sondy lambda kątowy PPEM03-R 5905279120679

Emulator sondy lambda - kątowy regulowany


(0 Opinii)

39,51 zł
44,90 zł
Zniżka 12%

Stal wysokogatunkowa ocynkowana

Ilość


EMULATOR KĄTOWY Z REGULOWANYM PRZEPŁYWEM SPALIN


Regulowany emulator sondy lambda jest odpowiedzią na częsty dylemat Kupującego dotyczący doboru odpowiedniej średnicy otworu redukującego do danego samochodu. Zastosowanie regulacji w postaci gwintowanego elementu dławiącego daje możliwość precyzyjnego doboru prześwitu otworu doprowadzającego spaliny. Zakres regulacji mieści się między 0mm a 4mm, może być ustawiony w sposób indywidualny dla danego pojazdu, wedle wskazań urządzeń pomiarowych. Dodatkowo w komplecie trzpień i klucz imbusowy 2mm. Kod produktu: PPEM03-R.

                       

Regulowany emulator kątowy łączy w sobie takie cechy jak prosty montaż, dopasowanie kierunku osadzenia sondy lambda i trwałe materiały w połączeniu z możliwością swobodnej regulacji otworu. Sprawdza się w sytuacji, gdy w układzie wydechowym nie ma wystarczająco dużo miejsca na montaż emulatora prostego.

Produkt ze względu na swoje innowacyjne rozwiązanie został objęty OCHRONĄ PATENTOWĄ

Emulator kątowy z regulacją przepływu spalin tak jak pozostałe produkty z tej linii ma za zadanie częściowo odseparować drugą sondę lambda od pełnego dostępu do gazów spalinowych. Dzięki temu poprawnie działająca sonda odczytuje skład spalin, które przedostają się do niej jedynie przez otwór redukujący.

                                    

Stosowana technologia przy produkcji emulatorów zapewnia wysoką jakość oraz powtarzalność detali. Zabezpieczenie przed korozją stanowi powłoka cynkowa o grubości nie mniejszej niż 8 µm nałożona galwanicznie. Wykonanie z materiału  wysokiej jakości na nowoczesnych obrabiarkach CNC Okuma zapewnia idealną dokładność i powtarzalność, której nie można osiągnąć przy pomocy tokarek manualnych. Szlifowana powierzchnia czołowa gwarantuje brak problemów z doszczelnieniem.

                          INSTRUKCJA USTAWIANIA OTWORU REDUKUJĄCEGO:

     Liczba obrotów      Prześwit otworu [mm]
0.5 0.35
         1 0.7
                             1.5 1.05
2 1.4
2.5 1.75
3 2.1
3.5 2.45
4 2.8
4.5 3.15
5 3.5
5.5 3.85
6 4.0Producent:
PPEM03-R
211

Specyficzne kody

Opinie

Na temat tego produktu nie dodano jeszcze opinii