Emulator sondy lambda kątowy PPEM03-R 5905279120679

Emulator sondy lambda - kątowy regulowany


(1 Opinii)

39,00 zł
44,83 zł
Zniżka 13%

Stal wysokogatunkowa ocynkowana

Ilość


EMULATOR KĄTOWY Z REGULOWANYM PRZEPŁYWEM SPALIN

            

              

Regulowany emulator sondy lambda jest odpowiedzią na częsty dylemat Kupującego dotyczący doboru odpowiedniej średnicy otworu redukującego do danego samochodu. Zastosowanie regulacji w postaci gwintowanego elementu dławiącego daje możliwość precyzyjnego doboru prześwitu otworu doprowadzającego spaliny. Zakres regulacji mieści się między 0mm a 4mm, może być ustawiony w sposób indywidualny dla danego pojazdu, wedle wskazań urządzeń pomiarowych. Dodatkowo w komplecie trzpień i klucz imbusowy 2mm. Kod produktu: PPEM03-R.

         

           

Regulowany emulator kątowy łączy w sobie takie cechy jak prosty montaż, dopasowanie kierunku osadzenia sondy lambda i trwałe materiały w połączeniu z możliwością swobodnej regulacji otworu. Sprawdza się w sytuacji, gdy w układzie wydechowym nie ma wystarczająco dużo miejsca na montaż emulatora prostego.

          

Produkt ze względu na swoje innowacyjne rozwiązanie został objęty OCHRONĄ PATENTOWĄ

             

Emulator kątowy z regulacją przepływu spalin tak jak pozostałe produkty z tej linii ma za zadanie częściowo odseparować drugą sondę lambda od pełnego dostępu do gazów spalinowych. Dzięki temu poprawnie działająca sonda odczytuje skład spalin, które przedostają się do niej jedynie przez otwór redukujący.

       

        

Stosowana technologia przy produkcji emulatorów zapewnia wysoką jakość oraz powtarzalność detali. Zabezpieczenie przed korozją stanowi powłoka cynkowa o grubości nie mniejszej niż 8 µm nałożona galwanicznie. Wykonanie z materiału  wysokiej jakości na nowoczesnych obrabiarkach CNC Okuma zapewnia idealną dokładność i powtarzalność, której nie można osiągnąć przy pomocy tokarek manualnych. Szlifowana powierzchnia czołowa gwarantuje brak problemów z doszczelnieniem.

         

         

 Producent: PiterParts, PL

Producent:
PPEM03-R
367

Specyficzne kody

Opinie

Emulator sondy lambda

| 2019-08-02

Zawsze zamawiam tylko tą wersję emulatora. Montuje je u wielu klientów i nie muszę zastanawiać się czy w układzie wydechowym jest wystarczająco dużo miejsca. <br /> Pasuje do każdego modelu auta.<br /> Wystarczy odpowiednio pod daną pojemność ustawić otwór przelotowy i wszystko hula bez zadnych problemów.