Filtry ochronne RespiraMask PP-RES_F/01-30

Filtry ochronne RespiraMask 30 szt.


(0 Opinii)

30,00 zł

FILTRY OCHRONNE DO MASKI RESPIRAMASK

 

Atestowane filtry ochronne dopasowane do maski RespiraMask.

 

Komplet zawiera 30 szt. jednorazowych filtrów ochronnych wykonanych z trzech warstw włókniny polipropylenowej SSS łączonych metodą ultradźwiękową.

Filtry ochronne zastosowane w masce RespiraMask stanowią skuteczną ochronę filtrując wdychane i wydychane powietrze, zapewniając przy tym swobodę funkcjonowania. Przepustowość filtrów nie utrudnia oddychania i nie wywołuje parowania okularów.

Ilość


FILTRY JEDNORAZOWE DO MASKI OCHRONNEJ RESPIRAMASK 30 sztuk

   

  

Atestowane jednorazowe filtry ochronne wykonane z wielowarstwowej włókniny polipropylenowej typu SSS o łącznej grubości 120g/m2 zapewniają odpowiednią filtrację powietrza przy jednoczesnej dobrej przepuszczalności wdychanego i wydychanego powietrza. Materiał posiada Świadectwo Jakości Zdrowotnej PZH, co potwierdza bezpieczeństwo i nieszkodliwość jego stosowania.

  

FILTRY DO MASECZEK OCHRONNYCH

 

Filtr ochronny w komplecie z maską RESPIRAMASK zapewnia podstawową ochronę w miejscach takich jak: sklepy, transport masowy, dworce, zatłoczone ulice, parki, przychodnie, zakłady pracy, itp. Z uwagi na niewielkie rozmiary zapasowe filtry można mieć zawsze przy sobie i w dowolnym momencie wymienić zużyty filtr na nowy. 

  

wymiana_filtra_w_masce_respiramask.jpg jak_czesto_wymieniac_filtr_w_masce_respira_mask.jpg filtry_jednorazowe_do_maski_ochronnej_respiramask.jpg

  

Wymiana filtra w masce

 

W celu uzyskania optymalnej oddychalności i ochrony zaleca się codzienne stosowanie nowych filtrów. Przy wymianie na nowy filtr ochronny należy postępować zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowania. Sterylizacji/ dezynfekcji podlega wyłącznie maska RESPIRAMASK, bez jednorazowych filtrów wymiennych. 

  

wymienny_filtr_do_polmaski_filtrującej_respira_mask.jpg

CECHY:

  

Certyfikaty: atest PZH (zgodność z normami: PN-EN 29073-1, PN-EN 29073-3)

Materiał: SSS włóknina polipropylenowa łączona metodą ultradźwiękową

Skład: 100% polipropylen

Ilość warstw: 4

Grubość: 120g/m2

Wymiary (wysokość / szerokość / grubość): 90 / 80 / 2 mm

Opakowanie: 30 sztuk

Kraj produkcji: POLSKA

Producent:
PP-RES_F/01-30
10

Opis

Materiał
SSS – włóknina polipropylenowa wielowarstwowa łączona metodą ultradźwiękową
Filtr ochronny
Atest PZH
normy PN-EN 29073-1, PN-EN 29073-3
Ilość warstw materiału filtracyjnego
4
Skład
100% polipropylen
Kraj produkcji
Polska

Specyficzne kody

FILTRY OCHRONNE RESPIRAMASK - Jak ich używać?

 

Jednorazowe filtry ochronne do maski RespiraMask wielokrotnego użytku można stosować w dowolnym momencie. Zostały zaprojektowane tak, by idealnie wpasować się w otwór oddechowy RespiraMask. Wystarczy więc, że zdejmiesz tarczę ochronną, włożysz filtr i ponownie umieścisz tarczę w masce. Pamiętaj, że jednorazowe filtry ochronne należy stosować najdalej przez 8 godzin lub do zawilgocenia filtra, by bez przeszkód skutecznie filtrowały wdychane i wydychane powietrze. Wymieniaj filtry zgodnie z zaleceniami.

Filtry ochronne RespiraMask są niewielkich rozmiarów, dlatego zawsze możesz mieć je przy sobie, by móc zapewnić sobie ochronę.

Opinie

Na temat tego produktu nie dodano jeszcze opinii

Powiązane produkty