TWORZENIE STRON I SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Biznes
w internecie

Pomagamy przedsiębiorstwom zaprezentować potencjał ich biznesu w internecie

Strony internetowe

Tworzenie stron internetowych
dla celów komercyjnych, edukacyjnych, społecznościowych i informacyjnych. Prowadzenie blogów

E-commerce

Tworzenie platform cyfrowych do prezentacji i sprzedaży produktów oraz usług. Integracje z systemami ERP oraz systemami płatności

Marketplace

Integracje sklepów internetowych i systemów magazynowych z platformami internetowymi do sprzedaży produktów i usług
KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA IT

Wsparcie IT
Twojego e-biznesu

Wdrażamy rozwiązania e-biznesu i wspieramy w codziennym wykorzystaniu jego zasobów! Stworzymy przyjazne miejsce do prowadzenia Twojego biznesu w internecie. Zaprezentujemy Twoje usługi. Przygotujemy rozwiązania do sprzedaży produktów na platformach internetowych.

Strona i sklep internetowy

Zadbamy o najważniejszą wizytówkę Twojej organizacji w sieci. Bądź widoczny 24h/dobę.

Bezpieczny hosting

Twoja domena, pliki i poczta firmowa są bezpieczne na naszych dedykowanych serwerach.

Integracja z ERP i marketplace

Wdrażamy automatyzację przepływu informacji dotyczących zamówień, produktów, stanów magazynowych i klientów między ERP a e-sklepem i popularnymi platformami sprzedaży.
89
WDROŻONYCH INTEGRACJI

Hosting i rejestracja domen

Szukasz unikalnego adresu internetowego? Dobrze trafiłeś. Zadbamy o jego rejestrację lub przetransferowanie domeny na zarządzane przez nas serwery.

Zabezpieczenia i certyfikaty SSL

Wprowadzimy zabezpieczenia. Zadbamy o wiarygodność i ochronę poufności danych na Twojej stronie internetowej.

Kopie zapasowe

Bezpieczna kopia Twojej strony internetowej to podstawa. Codziennie nowa. Kopie zapasowe wykonujemy co kilka godzin i przechowujemy dla Ciebie.

Serwery dedykowane

Stabilna praca i wsparcie techniczne naszego zespołu w codziennej pracy oraz przy przenoszeniu strony www.
SZYTE NA MIARĘ

Sklepy i strony www

Skuteczne narzędzia do osiągnięcia sukcesu w cyfrowym świecie? Własna strona internetowa zaznacza obecność przedsiębiorstwa w sieci, jest ważnym ogniwem w procesie budowania marki. Otwiera komunikację z klientami i sprzedaż online. Pozwala na prowadzenie działań marketingowych i promocyjnych. Dlaczego tworzymy dla naszych klientów i partnerów przestrzeń w internecie?

Posiadanie własnej strony internetowej umożliwia firmom, organizacjom i osobom indywidualnym bycie obecnymi w sieci i dostęp do szerokiego grona potencjalnych odbiorców. Większość osób korzysta z Internetu, aby znaleźć informacje, produkty i usługi.

Strona internetowa stanowi wizytówkę firmy. Miejscem do przedstawienia marki, wartości, produktów lub usług. Zaprojektujemy dla Ciebie odpowiednią i profesjonalną stronę www.

Przygotujemy stronę internetową do bezpośredniej komunikacji z klientami poprzez informacje kontaktowe, formularze kontaktowe, chaty lub narzędzia do obsługi klienta. Ułatwimy Twoim klientom skontaktowanie się z Tobą, zadawanie pytań, składanie zamówień czy zgłaszanie problemów.

Strona internetowa daje możliwość prowadzenia sprzedaży online. Można na niej prezentować i promować produkty lub usługi, umożliwiając klientom dokonywanie zakupów bezpośrednio przez stronę. To otwiera nowe źródła przychodów i zwiększa dostępność dla klientów.

Strona internetowa stanowi platformę do prowadzenia działań marketingowych i promocyjnych. Można na niej publikować treści, blogi, informacje o nowościach, ofertach specjalnych czy prowadzić działania SEO, aby zwiększyć widoczność strony w wyszukiwarkach internetowych.

Udostępnimy w sieci informacje o Twojej organizacji, produktach, usługach, godzinach otwarcia, lokalizacji przedsiębiorstwa. Klienci szybko znajdą potrzebne informacje, co wpłynie na poziom ich satysfakcji.

BEZPIECZEŃSTWO DOSTĘPU DO ZASOBÓW ONLINE

Co zapewniamy?

Ważną składową rozwoju organizacji jest obecność w internecie. Strony internetowe to już nie tylko 24-godzinna cyfrowa wizytówka marki, ale przestrzeń do - docelowo bezpiecznej - komunikacji z użytkownikami z każdego miejsca na świecie.

REJESTRACJA DOMENY

TWORZENIE I OBSŁUGA STRONY INTERNETOWEJ

HOSTING I DELEGACJA DOMENY NA SERWER

TWORZENIE I OBSŁUGA SKLEPU INTERNETOWEGO

OCHRONA SSL I BACKUP

CONTENT MARKETING I OPTYMALIZACJA SEO

SYSTEMY ZARZĄDZANIA TREŚCIĄ, E-COMMERCE I BIZNES

Aplikacje i webowe oprogramowanie

Wdrażamy aplikacje typu CMS, przeznaczone do zarządzania zawartością dynamicznych stron internetowych oraz webowe oprogramowanie biznesowe, które zawiera systemy e-commerce (znane również jako webowe koszyki sklepowe) dla działających sklepów internetowych, systemy obsługi klienta oraz systemy zarządzania projektami.

Otwarte oprogramowanie sklepu internetowego, udostępniane na licencji Open Software License.    
E-commercowa wtyczka open source, dedykowana do WordPress, rozszerzająca go o możliwość stworzenia własnego sklepu online.
Najpopularniejsze i intuicyjne oprogramowanie typu CMS (systemu zarządzania treścią) przeznaczone do tworzenia blogów i stron internetowych.
ELASTYCZNY I ONLINOWY SYSTEM ZARZĄDZANIA I SPRZEDAŻY

INTEGRACJE E-COMMERCE
Z SYSTEMAMI MAGAZYNOWYMI I MARKETPLACE

Wprowadzanie systemu ERP (Enterprise Resource Planning) wymaga dokładnej analizy i dostosowania procesów biznesowych do wymagań oprogramowania, ale po zakończeniu wdrożenia pozwala na znaczne poprawienie efektywności działalności przedsiębiorstwa i zintegrowanie z platformami e-commerce.

Synchronizacja między oprogramowaniem do zarządzania firmą a sklepem internetowym i popularnymi platformami sprzedaży zapewnia pełną, sprawną i automatyczną wymianę danych pomiędzy systemami, oszczędza czas pracowników. Pozwala na zarządzanie zasobami i zamówieniami z jednego programu i wywołuje aktualizację zmian w pozostałych. Systemy ERP to oprogramowanie zaprojektowane do zarządzania zasobami przedsiębiorstwa.

W jednej centralnej platformie integruje różne procesy biznesowe, takie jak: zarządzanie finansami, zamówieniami, produkcją, dystrybucją, relacjami z klientami, zasobami ludzkimi i innymi, w jednej centralnej platformie. Systemy ERP mają na celu usprawnienie i ujednolicenie procesów biznesowych, poprawienie efektywności operacyjnej, zwiększenie rentowności i dostarczenie informacji na temat działalności firmy w czasie rzeczywistym.
Popularny w Polsce integrator do marketplace, sklepów, kurierów. Automatyzacja ofert i zamówień.
Nowoczesny i intuicyjny system do obsługi sprzedaży i magazynów. Sprawne narzędzie wspomagające całościowo obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego.
Zintegrowany program (stacjonarny lub w chmurze) dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz biur rachunkowych do zarządzania procesami.
01

Zarządzanie z jednego miejsca

Synchronizacja danych pomiędzy systemami. Zmiany w ERP są przesyłane do e-sklepu i marketplace.
02

Kontrola stanów
i cen

Aktualizacja stanów magazynowych i cen realizowana w czasie rzeczywistym w każdym systemie.
03

Automatyzacja

Automatyczna synchronizacja danych ze sklepem internetowym co określony czas be dodatkowej ingerencji pracownika.
04

Oszczędność czasu

Zarządzanie danymi, sprzedażą, zamówieniami i wysyłką z jednego miejsca pozwala i przez jednego pracownika.
EFEKTYWNE ZARZĄDZANIE PROCESAMI I SPRZEDAŻĄ ONLINE

Płynny przepływ danych
między systemami

Integracja programów ze sklepem internetowym i platformą sprzedażową umożliwia płynny przepływ informacji dotyczących zamówień, produktów, stanów magazynowych i klientów. Integracja Comarch ERP ze sklepem internetowym przyczynia się do zwiększenia efektywności operacyjnej, eliminuje potrzebę podwójnego wprowadzania danych i usprawnia zarządzanie procesami biznesowymi.

Synchronizacja zamówień

Informacje o zamówieniach dokonywanych w sklepie internetowym są automatycznie przekazywane do systemu magazynowo-sprzedażowego, co eliminuje konieczność ręcznego wprowadzania danych. Zamówienia są rejestrowane w systemie ERP do dalszego przetwarzania, śledzenia statusu i obsługi logistycznej.

Aktualizacja stanów magazynowych

Po złożeniu zamówienia w sklepie internetowym, integracja automatycznie aktualizuje stany magazynowe w systemie Comarch ERP. Dzięki temu zarządzanie stanami magazynowymi jest bardziej precyzyjne, a klienci widzą na bieżąco informacje o dostępności produktów.

Synchronizacja danych produktów

Integracja pozwala na przekazywanie informacji o produktach między sklepem internetowym a systemem ERP. Aktualizacje dotyczące opisów, cen, zdjęć czy innych atrybutów produktów są zsynchronizowane, co zapewnia spójność danych w obu systemach.

Obsługa klienta

Dane klientów, takie jak adresy, dane kontaktowe czy historia zamówień, są zsynchronizowane między sklepem internetowym a systemem Comarch ERP. Dzięki temu firmy mają pełny wgląd w historię zakupów klientów i mogą zapewnić lepszą obsługę.

Raportowanie i analizy

Integracja umożliwia zbieranie danych z sklepu internetowego i łączenie ich z danymi w systemie Comarch ERP. To pozwala na generowanie raportów, analizowanie danych sprzedażowych i monitorowanie wyników biznesowych w jednym miejscu.
Myślisz o zmianie strony internetowej, rozbudowie sklepu internetowego lub integracji z platformami sprzedaży?

Napisz do nas