NASZE ROZWIĄZANIA POMOGĄ CI ROZWINĄĆ FIRMĘ

Oprogramowanie

Zadbamy o najnowszy software. Zaproponujemy najlepsze rozwiązania dla Twojej branży

DEDYKOWANE ROZWIĄZANIA IT

Specjalistyczne oprogramowanie

PiterParts dostarcza i implementuje rozwiązania informatyczne kompleksowo lub w określonych, wcześniej ustalonych obszarach firm, aby ułatwiać pracownikom codzienną pracę (bez względu na ich lokalizację) oraz realizację projektów.   Nierzadko   wdrożenia   dotyczą   informatycznych    rozwiązań   dla 

księgowości i rozliczeń, HR, do obiegu dokumentów, zarządzania zasobami organizacji i przetwarzania danych oraz e-commerce i sprzedaży, jak również rozwiązań dedykowanych do przedsiębiorstw.

SUPPORT

POMOC ZDALNA DLA KLIENTÓW

Klikając przycisk, pobierzesz oprogramowanie TeamViewer, poprzez które udzielimy Ci pomocy zdalnej.
Po pobraniu programu TeamViewer uruchom go i podaj nam swoje ID i hasło.

Narzędzie przeznaczone do zdalnego kontrolowania systemu i sterowania komputerem poprzez Internet.
ORGANIZACJA PRACY

OPROGRAMOWANIE BIUROWE

Oprogramowanie biurowe zwiększa produktywność, ułatwia zarządzanie informacjami, poprawia jakość dokumentów, usprawnia procesy administracyjne i ułatwia komunikację. Jest niezastąpione zarówno w środowisku biznesowym, wspomagając różnorodne zadania związane z pracą biurową.

Usługa subskrypcyjna firmy Microsoft. Oferuje dostęp do pakietu programów biurowych online oraz do ich wersji desktopowych.
Oprogramowanie do edycji grafiki, tworzenia multimediów, publikacji cyfrowych i innych zastosowań.
OCHRONA INFRASTRUKTURY INFORMATYCZNEJ

BEZPIECZEŃSTWO IT

Oprogramowanie minimalizujące zagrożenia związane z cyberprzestępczością i atakami na systemy informatyczne. Ochrona poufności danych. Zabezpieczenia infrastruktury sieciowej. 

Program antywirusowy zapewnia skuteczną ochronę prywatności i bezpieczeństwa systemu.
Program antywirusowy zapewnia skuteczną ochronę przed wirusami, trojanami, programami szpiegującymi i innymi zagrożeniami dla bezpieczeństwa systemu.
OBSŁUGA MAGAZYNU

OPROGRAMOWANIE SPRZEDAŻOWE

Narzędzia do usprawnienia działań magazynowo-sprzedażowych, zapewniające oszczędność czasu i eliminację błędów ludzkich. Umożliwiają automatyzację procesów sprzedażowych, takich jak zarządzanie ofertami, generowanie zamówień, obsługa kontraktów, fakturacja i wiele innych.

Popularny w Polsce integrator do marketplace, sklepów, kurierów. Automatyzacja ofert i zamówień.
Nowoczesny i intuicyjny system do obsługi sprzedaży i magazynów. Sprawne narzędzie wspomagające całościowo obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego.
Zintegrowany program (stacjonarny lub w chmurze) dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz biur rachunkowych do zarządzania procesami.
PRZECHOWYWANIE I UDOSTĘPNIANIE PLIKÓW

ROZWIĄZANIA CHMUROWE

Synchronizacja online plików pomiędzy różnymi urządzeniami, wygodne przechowywanie i udostępnianie danych.

Usługa chmurowa firmy Microsoft, która oferuje szybki i łatwy dostęp do plików, ich synchronizację, udostępnianie, wersjonowanie.
Narzędzie do zarządzania plikami online, które umożliwia użytkownikom udostępnianie, przechowywanie i zarządzanie swoimi plikami w chmurze.
Zintegrowane środowisko do współpracy online: przechowywania, udostępniania i synchronizacji plików.
KOPIE ZAPASOWE DANYCH

OPROGRAMOWANIE BACKUPOWE

Oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych danych. Zapewnia ochronę i możliwość przywrócenia danych w przypadku awarii systemu, utraty danych, ataków złośliwego oprogramowania lub innych nieprzewidzianych zdarzeń.

Program do backupu i kompleksowe narzędzie do ochrony danych.
System do generowania kopii zapasowych typu klient/serwer.
Rozbudowane oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych na serwerach i stacjach roboczych.
Tworzenie kopii zapasowych dla Google Workspace i Microsoft 365.
Program do bezpiecznej, ciągłej synchronizacji plików między komputerami w czasie rzeczywistym.
Linuksowy system kopii bezpieczeństwa danych na serwerze, o odczycie i przywracaniu sterowanym za pomocą przeglądarki WWW oraz wysokiej kompresji danych.
Rozbudowane oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych na serwerach i stacjach roboczych.
PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

OPROGRAMOWANIE GRAFICZNE

Narzędzia i funkcje do tworzenia, edytowania i manipulowania grafiką w różnych formatach. Umożliwiają tworzenie wizualnie atrakcyjnych i efektywnych projektów.

Program do edycji grafiki rastrowej, umożliwiający edycję zdjęć, retuszowanie, korekcję kolorów, dodawanie efektów specjalnych, a także tworzenie grafiki na potrzeby druku i webu.
Program graficzny umożliwia użytkownikom projektowanie grafiki wektorowej, skalowanie bez utraty jakości, tworzenie warstw, dodawanie znaków wodnych.
Popularne narzędzie online do projektowania graficznego: plakatów, ulotek, infografik, banerów reklamowych, prezentacji, projektów na media społecznościowe.
ANALIZA DANYCH

OPROGRAMOWANIE OFFSHORE I GEOFIZYCZNE

PiterParts jest liderem w dostarczaniu innowacyjnych i skutecznych rozwiązań dla różnych sektorów, w tym geologii, górnictwa, przemysłu naftowego i gazowego oraz badań geofizycznych. Nasze oprogramowania oferują pełen wachlarz narzędzi i funkcji, które umożliwiają analizę danych sejsmicznych, interpretację danych geofizycznych. Oprogramowania geosejsmiczne umożliwia użytkownikom łatwe i skuteczne przetwarzanie dużych ilości danych, wizualizację danych i modelowanie geologiczne.

Program do modelowania fal powierzchniowych, który pozwala na analizę warstw geologicznych i wyznaczenie ich właściwości.
Oprogramowanie służące do modelowania geofizycznego w 3D i analizy danych z badań geoelektrycznych.
Oprogramowanie geofizyczne, służące do modelowania elektrycznego w 2D i analizy danych z badań elektrooporowych.
Bezpłatne i otwarte oprogramowanie do analizy danych przestrzennych, tworzenia map i przetwarzania obrazów satelitarnych.
Zaawansowane oprogramowanie numeryczne i techniczne, wykorzystywane do analizy danych, obliczeń naukowych i inżynieryjnych oraz do projektowania systemów sterowania.
Zaawansowane oprogramowanie do modelowania magnetycznego i interpretacji danych magnetycznych. Możliwa integracja z narzędziami GIS i CAD.
Program wszechstronnej wizualizacji danych XYZ, w tym do tworzenia map i modelowania powierzchni terenu. Zachowuje dokładność i precyzję odwzorowania danych.
Zaawansowane oprogramowanie geograficzne do przetwarzania, analizy i wizualizacji danych geograficznych: rastrowych, wektorowych i LiDAR.
Oprogramowanie geofizyczne do analizy danych sonarowych i tworzenia map morskich. Wspomaga działania ratownicze i poszukiwanie obiektów podwodnych.
Zaawansowane oprogramowanie do przetwarzania i analizy danych sejsmicznych oraz sonarowych, wykorzystywane w oceanografii i geologii morskiej.
Oprogramowanie umożliwia analizę danych przestrzennych, tworzenie map, wizualizację danych, zarządzanie danymi i ich publikację w sieci.
Zaawansowane oprogramowanie geofizyczne do przetwarzania, interpretacji i analizy danych geofizycznych.
Zaawansowane oprogramowanie do pomiarów hydrograficznych i geofizycznych, przetwarzania i analizy danych podwodnych.
Zaawansowane oprogramowanie geofizyczne stosowane w badaniach morskich i podwodnych, w tym eksploatacji złóż oraz badaniach archeologicznych pod wodą.
Oprogramowanie geofizyczne używane w geofizyce morskiej, poszukiwaniu i eksploatacji złóż oraz badaniach archeologicznych pod wodą.  
Oprogramowanie geosejsmiczne szeroko stosowane w badaniach morskich i wodnych, takich jak geofizyka morska, oceanografia, archeologia morska i budownictwo portów.
ANALIZA DANYCH

OPROGRAMOWANIE GEODEZYJNE

Specjalistyczne narzędzia przeznaczone dla geodetów i inżynierów geodetów do wykonywania różnych zadań związanych z pomiarami terenowymi, analizą danych geodezyjnych i tworzeniem map oraz planów geodezyjnych.

Oprogramowanie do przetwarzania i analizy danych geodezyjnych, takich jak pomiary GPS, tachimetria i skanowanie laserowe.
ZBIERANIE I ANALIZA DANYCH

OPROGRAMOWANIE DRONOWE

Specjalistyczne oprogramowanie używane do sterowania, zarządzania i analizy danych zebranych przez drony (bezzałogowe statki powietrzne). 

Oprogramowanie dla projektów z grupy naziemnego skanowania laserowego (ang. Terrestrial Laser Scaninng – TLS).
Oprogramowanie umożliwia tworzenie modeli 3D i map z użyciem danych uzyskanych z dronów, kamer lotniczych lub ziemi, a także skanerów laserowych.
PROJEKTOWANIE 2D I 3D

OPROGRAMOWANIE PROJEKTOWE

Narzędzia do wielowymiarowego wspomagania projektowania.

Oprogramowanie do projektowania 2D/3D, rysunku technicznego i pracy z formatami plików DWG/DXF. Intuicyjny interfejs.
Program wykorzystywany do dwuwymiarowego i trójwymiarowego komputerowego wspomagania projektowania. Umożliwiają wykonywanie grafiki inżynierskiej 2,5D, metodą FBM.
Profesjonalne oprogramowanie CAD/CAM/CAE, używane w przemyśle inżynieryjnym do projektowania, modelowania i symulacji części, zespołów i układów mechanicznych w 3D.
Oprogramowanie do łatwego projektowania, tworzenia i edytowania modeli 3D.
Nie znalazłeś oprogramowania, którego szukasz? Znajdziemy rozwiązanie dla Ciebie!

Zapytaj nas o oprogramowanie dla Ciebie!

NASZ ZESPÓŁ IT
W....NOWEJ ODSŁONIE

Znajdź pracę, którą lubisz, a będziesz mieć pięć dni zabawy w każdym tygodniu 😉

- Jackson Brown Jr.

Zdjęcia wygenerowane przez sztuczną inteligencję na podstawie wybranych przez nasz zespół prywatnych zdjęć portretowych.

Kacper

Obsługa operacyjna

Aplikacje. Kodowanie. Zarządzenie domenami. Statlook i audyty oprogramowania.

Karolina

Factoring

Dokumenty i płatności. Umowy.

Kacper

Obsługa operacyjna

Obsługa urządzeń biurowych – serwis. Microsoft 365 (maile, uprawnienia). Aktualizacje oprogramowania. Pulpit zdalny (RDP). Ochrona antywirusowa (ESET). Zarządzanie plikami w chmurze. Logistyka – wysyłki, przekaz, odbiór.

Magdalena

Wizerunek i komunikacja

Budowa stron i sklepów internetowych. Integracje systemów informatycznych (ERP, CRM, e-commerce). Content i SEO. Microsoft Teams. Zarządzenie domenami. Marketing.

Radosław

Obsługa operacyjna

Software – oprogramowanie, licencje. Kopie zapasowe. Statlook i audyty oprogramowania. Ochrona antywirusowa (ESET). Przetwarzanie i przesyłanie plików (SFTP). Pulpit zdalny (RDP). Projekty: Offshore, GEO. Awarie systemów.

Piotr

Obsługa operacyjna

Systemy ERP (Comarch Optima, Subiekt, Wapro). Kopie zapasowe. Serwery. Projekty: Offshore, GEO. Przetwarzanie danych. Awarie systemów. Zarządzanie domenami.