Zarządzaj i zarabiaj, gdziekolwiek jesteś!

Systemy hybrydowe

Wdrażamy systemy wspierające przedsiębiorstwa w realizacji działań biznesowych pracowników poza organizacją

responsywne strony internetowe
BEZPIECZEŃSTWO, JAKOŚĆ I ORGANIZACJA PRACY

Rozwiązania IT dla pracy zdalnej

Wprowadzenie pracy hybrydowej i zdalnej wymaga od organizacji wdrożenia odpowiednich rozwiązań informatycznych. Piterparts wspiera przedsiębiorstwa w tym procesie.

Dostarczamy odpowiednie narzędzia do zabezpieczenia sieci przed atakami cybernetycznymi, takie jak oprogramowanie antywirusowe, firewall, VPN i inne mechanizmy zabezpieczające.

Wdrażamy technologie, które umożliwią pracownikom zdalny dostęp do zasobów firmowych, takich jak wirtualne pulpity, zdalne połączenie z siecią firmową, udostępnianie aplikacji z chmury i innych narzędzi, które umożliwią pracownikom pracę z dowolnego miejsca.

Wdrażamy odpowiednie oprogramowanie i aplikacje, które umożliwią pracownikom pracę zdalną: narzędzia do pracy w chmurze, platformy do zarządzania projektem, narzędzia do komunikacji, jak również narzędzia do udostępniania plików.

Wdrażamy systemy wsparcia technicznego, który pomoże pracownikom w rozwiązywaniu problemów technicznych związanych z pracą zdalną, w tym np. zapewnienie dostępu do dokumentacji, instrukcji, pomocy technicznej.

Organizujemy szkolenia dla pracowników w zakresie bezpiecznego korzystania z narzędzi i technologii umożliwiających pracę zdalną.
BEZPIECZEŃSTWO DOSTĘPU DO ZASOBÓW

Co zapewniamy?

Ważnym elementem w rozwoju rozwiązań informatycznych stał się chroniony zdalny dostęp do aplikacji lub zdalne pulpity. Dzięki scentralizowanym serwerom, aplikacje i dane z komputerów mogą być przeniesione na łatwe w obsłudze urządzenia, które nie wymagają stałego procesu konfiguracji systemu operacyjnego. Możliwość korzystania z aplikacji na praktycznie każdej platformie bez ograniczeń to ogromna wygoda dla użytkowników.

VPN

Ochrona antywirusowa

Firewall

ELASTYCZNY I MOBILNY TRYB PRACY ORAZ ZARZADZANIA

JAKIE ROZWIĄZANIA CHMUROWE I HYBRYDOWE
WARTO WPROWADZIĆ?

W odpowiedzi na wymagania i wyzwania stojące przed organizacjami i pracodawcami, rynek wciąż poszukuje właściwych rozwiązań. Stale postępująca technologia wspiera model pracy hybrydowej i dąży do ciągłego doskonalenia na każdym polu. 

Każda organizacja, niezależnie od swojej wielkości i specyfiki działalności, potrzebuje wydajnej sieci, która zawsze będzie łatwo dostępna. Taki system zapewni sprawną pracę oraz dynamiczny rozwój, a w konsekwencji zwiększy konkurencyjność biznesu. 

OCHRONA ANTYWIRUSOWA

Zapewnienie bezpieczeństwa IT

Wzrost znaczenia mobilności wymusza potrzebę zabezpieczania sieci w celu zapewnienia ciągłego i jak najbardziej wydajnego dostępu do usług oraz pracy zdalnej.
Program antywirusowy zapewnia skuteczną ochronę prywatności i bezpieczeństwa systemu.
Program antywirusowy zapewnia skuteczną ochronę przed wirusami, trojanami, programami szpiegującymi i innymi zagrożeniami dla bezpieczeństwa systemu.
ŁATWY INTERFEJS WEBOWY I APLIKACJE MOBILNE

Rozwiązania do przechowywania,
udostępniania plików w chmurze

OneDrive umożliwia synchronizację plików pomiędzy różnymi urządzeniami, co pozwala na wygodne przechowywanie i udostępnianie danych. Jest również zintegrowane z innymi produktami firmy Microsoft, takimi jak Word, Excel i PowerPoint oraz MS Teams.

Kluczowe wydaje się wdrożenie w organizacjach systemów umożliwiających wykonywanie obowiązków służbowych z dowolnego miejsca bez ograniczania komfortu pracy. Piterparts wprowadza do organizacji rozwiązania chmurowe – modele dostarczania usług informatycznych, takich jak serwery, bazy danych, aplikacje czy narzędzia analityczne, poprzez internet. To satysfakcjonująca alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań, w których zasoby informatyczne są przechowywane i zarządzane lokalnie na terenie firmy. w rozwiązaniach chmurowych infrastruktura i usługi są dostarczane z zewnętrznego źródła

przez dostawców chmury. Dzięki temu użytkownicy mogą mieć dostęp do zasobów bez konieczności inwestowania w infrastrukturę czy zatrudniania specjalistów ds. IT. Rozwiązania chmurowe zapewniają elastyczność, skalowalność oraz obniżenie kosztów. Rozwiązania chmurowe to także sposób na wykonywanie połączeń, przesyłanie wiadomości oraz organizowanie konferencji w jednym miejscu – wirtualnie. Ważną funkcją aplikacji jest świadomość możliwości zachowania pełnego bezpieczeństwa, dzięki opcji szyfrowania wymienianych komunikatów i plików.

Usługa chmurowa firmy Microsoft, która oferuje szybki i łatwy dostęp do plików, ich synchronizację, udostępnianie, wersjonowanie.
Narzędzie do zarządzania plikami online, które umożliwia użytkownikom udostępnianie, przechowywanie i zarządzanie swoimi plikami w chmurze.
Zintegrowane środowisko do współpracy online: przechowywania, udostępniania i synchronizacji plików.
ZDALNA I STACJONARNA ORGANIZACJA SZKOLEŃ

Szkolenia IT pracowników

Technologie do pracy z dowolnego miejsca

Stworzenie użytkownikom dostępów do zasobów chmurowych i aplikacji mobilnych czy udostępnienie zdalnych dostępów do usług jest pierwszym etapem procesu wdrażania systemów pracy zdalnej i hybrydowej. Kolejnym - i równie ważnym - jest przygotowanie pracowników do świadomego, bezpiecznego i aktywnego korzystania z zaimlementowanych narzędzi. Piterparts pomaga specjalistom i pracownikom organizacji podnosić umiejętności w zakresie korzystania z zasobów rozwiąań chmurowych, m.in. przeprowadza szkolenia z obsługi Microsoft Teams, zwiększając efektywność pracy, oszczędność czasu i dbalość o bezpieczeństwo danych firmowych.

7
LAT DOŚWIADCZENIA
SZKOLENIE PRACOWNIKÓW

Microsoft Teams - dlaczego warto?

Współpraca i efektywność

Teams umożliwia pracownikom łatwe i efektywne współpracowanie na projektach, wymianę informacji i plików, planowanie spotkań i wiele więcej. Szkolenie z Teams może pomóc pracownikom w lepszym wykorzystaniu narzędzi, które zwiększają ich efektywność.

Oszczędność czasu

Raportujemy wyniki audytu IT, wskazując wadliwe i niezabezpieczone elementy. Proponujemy rozwiązania IT i odpowiednie programy dla poprawy bezpieczeństwa organizacji i obniżenia kosztów IT.

Mobilność

Microsoft Teams jest dostępny na różnych urządzeniach, w tym na telefonach komórkowych i tabletach, co umożliwia pracownikom pracę z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Szkolenie z Teams może pomóc pracownikom w zrozumieniu, jakie funkcje są dostępne na różnych urządzeniach i jak je wykorzystać.

Bezpieczeństwo

Microsoft Teams jest narzędziem, które zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa danych. Szkolenie pracowników z Teams może pomóc w zrozumieniu, jakie funkcje i ustawienia są dostępne, aby zapewnić bezpieczeństwo danych firmowych.

Łatwość obsługi

Teams ma intuicyjny interfejs, ale dla niektórych pracowników może być to nowe narzędzie. Szkolenie z Teams może pomóc pracownikom w szybszym zrozumieniu, jak korzystać z platformy i w lepszym wykorzystaniu jej funkcji.
Planujesz wdrożenie czegoś nowego?

Zaproponujemy rozwiązanie

Jeśli potrzebujesz zasięgnąć konsultacji u specjalistów IT, zadaj nam pytanie!